Tasarım Manifestomuz

Doğa yarattığı hiçbir şeyin aynısından bir kez daha yaratmayacak kadar cömerttir...”

Coastal Homes olarak evinize ürünlerimizle misafir olduğumuzda; sizlerin en mutlu, en hüzünlü, en coşkulu, en duygulu anlarına tanıklık edeceğimizin bilinci ve sorumluluğu içerisindeyiz. Tam da bu noktada bizim “müşteri memnuniyeti” politikamız, müşterilerimize öncelikle “neleri yapamayacağımızı” anlatmaktan geçiyor. Ürünlerimiz tamamen doğal malzemelerden üretildiği için mağazalarımızda sergilediğimiz ürünler ile sizlerin siparişi üzerine hayat bulan ürünler arasında küçük farklar olabilir çünkü "Doğa yarattığı hiçbir şeyin aynısından bir kez daha yaratmayacak kadar cömerttir..."

Bu bizim için doğanın bize sunduğu muazzam bir armağandır ve biz de ürünlerimizi bu ayrıcalığın farkında olarak üretiriz. Ancak elbette bu farklılığı tercih etmeyen müşterilerimiz olabilir, bu sebeple de vereceğimiz hizmetlerden memnun kalmayacak, standart beklentileri olan müşterilerimizin sadece mağazalarımızdaki görsel zarafetten etkilenerek bizlerden ürün satın almasını asla istemeyiz. İşte bu nedenle biz öncelikle "neleri yapamayacağımızı” anlatırız ki müşterilerimiz aldıkları ürünler ile uzun yıllar evlerinde en mutlu anlarını paylaşsın, paylaştıkça bizi ansın.  

Müşterilerini Coastal Homes ailesinin kıymetli bir parçası olarak gören bir mobilya markası olarak, size neleri yapamayacağımızı tek tek anlatmak isteriz. Eğer kabul ederseniz seve seve evinizin en güzel köşesini sizlerle paylaşmaya ve sizleri de ailemizin bir parçası yapmaya hazırız.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.